Prognoza vremena

OŠ RAVNE NJIVE - MARJANSKA ŠTAFETA

U srijedu, 09. svibnja 2012. godine, učenici i učenice naše škole, pod vodstvom Ljubomira Križevića i Nene Bakalar, nastavnika tjelesne i zdrastvene kulture, sudjelovali su u ovogodišnjoj Marjanskoj štafeti.

P6074466P6074465

Sastali su se u 10:30 h pokraj Marjanskih vrata, gdje su se dogovorili oko staza, podijelili brojeve i sl. Nakon toga, 20 učenika i učenica rasporedilo se od Zvončaca do Marjanskih vrata. Za učenike koji štafetu započinju na Zvončacu bio je organiziran bus, a one koje su štafetu završavale pokraj Marjanskih vrata prošetale su se do svog mjesta. Natjecanje za učenice je započelo u 12 h, a za učenike u 12:15 h.

P6084468P6084469

Uz veliku prisutnost treme te uz puno muke i truda, učenice su na cilj, ne posve zadovoljne, stigle četvrte. Dječaci su pak započeli štafetu prvim mjestom, no nakon pogreške jedne izmjene, svoju su utrku završili osmim mjestom. Nažalost, ove godine nismo osvojili nagrade i pehar. Nadamo se da ćemo slijedeće godine postići bolje rezultate!